Ana Sayfa / Genel / En Doğalını Bulduk :)

En Doğalını Bulduk :)

Organik takıntılı bir anne değilim, sadece ilacın bilinçsiz kullanılmasına karşıyım. Özellikle vitaminlerin vücuda doğal yollarla girmesinden yanayım. Kendim için bunu uygulayamasam da kızımda istikrarla devam ediyorum.
Uyguladığım yöntemle, yani vücudun ihtiyacını doğal yollarla almasını sağladığımda hastalıklara karşı olan direncinin nasıl arttığını gördüm ve gördünüz. Asya, son 2 yıldır sanırım 4-5 kez soğuk algınlığı geçirdi ama antibiyotik asla almadı. Antibiyotiği doktorların bilinçsiz bir şekilde verdiklerinde yaşadıklarımı hatırlıyorsunuzdur. Şimdi tamamen doğal beslemekle değil ama gerektiği kadar ve bağışıklığını yüksek tutacak şekilde besleyerek devam ediyorum. Alerjimiz ve salgınları sorunsuz atlatıyoruz. Bu beslenme şekli de Asya’nın damak tadına yerleşti sanırım.
Yeni iş yerimde iş arkadaşım Hülya geçtiğimiz günlerde Blog sayfasında beni ve Asya’yıyazdı. Birbirimizi çekmemizin sebebi ise onunda doğal olandan yana olması.
 
Hülya www.endogalindan.com diyor sayfasına çünkü; sağlıklı ve doğallığı bozulmamış olanı bulmayı kendine görev edinmiş. Evlerimize soktuğumuz kimyasallardan tutun, yediklerimize bile güvenemiyorken en değerli varlığımız olan sağlığımızı korumak çok zor. En doğal olanı araştırıp, deneyip ve uzman röportajlarıyla da zaman zaman destekleyerek, en doğal olanı, en doğru şekilde paylaşan birisi oldukça ilgimi çekti.
Bir çok kişi de bunun farkında olacak ki ciddi bir izleyici kitlesi ve sayfasına destek veren 11 uzman yazarı var.

Aslında Hülya özetle ve çok güzel anlatmış kendisini;
Şunu unutmayalım ki, herkesin kendisi için yapabileceği en önemli şey “doğal” kalmaktır. İçiyle ve dışıyla doğal kalabilen insan hep de mutlu kalacaktır. Doğal beslenen, doğal yaşayan güzel görünecek, iyi görünen hoş düşünecek, doğal yaşayan ise yaşam enerjisini hep yüksek tutacak, sağlığının değerini bilecektir. İşte ben de bu nedenle bizlere bilgi, sağlık ve keyif katacak her türlü paylaşımı buradan sizlere ulaştırmak ve birlikte daha da doğallaşmak niyetini taşıyorum.
Bana söyleyecek başka şey kalmamış…
Doğal Kalın 
 
 

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Hakkında bahareli

Kontrol Et

Kirpi Piki'nin En Güzel Günü - Ren Çocuk

Kirpi Piki’nin En Güzel Günü (Kitap İncelemesi)

Akşam aldım elime yine çocuk kitabı okudum. “Kirpi Piki’nin En Güzel Günü”nü bugün Tuna’ya sunacağım zevkle. …

4 yorumlar

  1. paylaşımlarının çok kişiyi aydınlattığından eminim ben dahil taze babanne olarak:)) mutlaka takipteyim:) sevgiler.

  2. Çok haklısınız, özellikle bu aylarda vitamin bombardımanı başlıyor. Grip mevsiminin açılması ile birlikte. Ama doğal olan yöntemlere her zaman ihtiyacımız var.

  3. kesinlikle herşeyin doğalı lazım sağlık için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super