Ana Sayfa / Eğitim / Bilge Minik Dergi İncelemesi

Bilge Minik Dergi İncelemesi

Sizi anılara götürmek için bir dergi yeterli mi? Bana yetti… Bu dergiler sanki çocukluğumdan kalan bir anıya gitmişim gibi hissettirdi.

Çocuklara sürekli etkinlik kitapları, oyunlar, hikaye ya da eğitici kitaplar alıyorum. Ancak bu kadar dolu dolu bir dergiyi yakın zamanda almamıştım. İhtiyacınız olan her türlü etkinlik, genel kültür, matematik, bulmaca, deney, yap-boz, zeka oyunları ve daha neler neler var. Açıkçası dolu dolu bir çocuk dergisi…

İlk deneme için Bilge Minik dergisinin Nisan ve Mayıs sayısını aldım. Her sayıda farklı bir içerik var. Mayıs sayısında “Yerin altında neler var?”, Nisan sayısında ise “Uçurtmalar nasıl uçar?” ana konu. Ancak, bu iki başlığın altı da dergi genelinde o kadar güzel doldurulmuş ki; bayıldım

Asya için Bilge Çocuk dergisine de abone olacağım kesin.

Tuna ve Asya hemen sticker sayfasına yoğunlaştı. Açar açmaz etkinlikler yapıldı. En sevdikleri şey bu… Her ikisinin de sticker koleksiyonu var.

Denemek isteyen olursa dergiler için abonelikler kampanya dönemlerinde çok uyguna geliyormuş. Bilge Minik 4-6 yaş, Bilge Çocuk da 7-12 yaşa göre içeriklendirilmiş.

Abonelik ve siparişi www.birlikte.com.tr sayfasından yapabiliyorsunuz. Kendi adıma Birlikte Dağıtım‘a ve bu dergiyi tanımama vesile olan Gülsen ile Rüya‘ya da teşekkür ederim.

Şimdiden Keyifli okumalar

Hakkında bahareli

Kontrol Et

“ŞARLATAN” – Aytuğ Tunç

“Kendi yarattığı yüzle mutlu olamayanlara…” diyerek başlıyor “ŞARLATAN” ‘Tanrı insana bir yüz verir, insan ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super