Ana Sayfa / Genel / Beylikdüzü “Dost Eller Mağazası”na Destek

Beylikdüzü “Dost Eller Mağazası”na Destek

Beylikdüzü’nde hizmet veren Dört Mevsim Gelişim Anaokulu eğitimin yanı sıra her yıl gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ön planda. Ben de okulun sahibi ve dostum Zübeyde Bağlan’a tüm projelerinde sonuna kadar destek veriyorum.

Geçen sene Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) için gerçekleştirdiğimiz kermese büyük bir katkı sağlanmıştı. LÖSEV ise “Bir Tuğla’da Sen Koy” kampanyasına verdiğimiz destekten kaynaklı bizi teşekkür belgesiyle onurlandırmıştı.

Bu yıl ise Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün kurduğu Dost Eller Mağazası için bir proje gerçekleştirdik. Beylikdüzü’nde sosyal inceleme ile belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıfır ya da temiz ikinci el olmak üzere giyim, ev eşyası, ev tekstili vb. desteği veren mağaza ayrıca; yeni evlenecek çiftlere çeyizlik, nişanlık, gelinlik vb.; ilk defa anne olacak adaylara ise yeni doğan bebek eşyaları vermektedir.

Biz de Dost Ellere destek vermek isteyenleri Dört Mevsim Gelişim Anaokulu çatısı altında toplamak istedik. Projeye katılmak isteyenler kadın, erkek, çocuk, her yaşa göre; sıfır ya da kullanılabilir ikinci el eşya, ayakkabı, oyuncak, kitap, kırtasiye malzemesi, çeyizli vs. aklınıza gelen her malzemeyi 28-04-2016 Perşembe gününe kadar Beylikdüzü Dört Mevsim Gelişim Anaokulu’na ulaştırmalılar. 29-04-2016 Cuma günü saat 13:00‘te Dost Eller Mağazası yetkilileri toplanan malzemeleri teslim alacaklar. 

 

Kaydet

Kaydet

Hakkında bahareli

Kontrol Et

Kirpi Piki'nin En Güzel Günü - Ren Çocuk

Kirpi Piki’nin En Güzel Günü (Kitap İncelemesi)

Akşam aldım elime yine çocuk kitabı okudum. “Kirpi Piki’nin En Güzel Günü”nü bugün Tuna’ya sunacağım zevkle. …

12 yorumlar

 1. Size kolay gelsin, güzel bir proje.Katkıda bulunmak gurur verici.

 2. Aynı hizmet Beşiktaş belediyesinde de veriliyor. Böylece hiçbir eşya ziyan olmuyor. Bu zihniyette çalışan belediyeleri tebrik ederim. Size de kolay gelsin.

 3. Çok güzel bir proje.Paylaşarak katkıda bulunmak isterim.

 4. Çok mutlu olurum. Teşekkürler

 5. İlginize teşekkür ederim

 6. Çok teşekkürler ilginiz için

 7. harika bir proje .. elimden geldiğince yardımcı olacağım

 8. Çok mutlu olurum. Teşekkürler

 9. Keske istanbulda olsakda kermesede katilsak
  http://www.pastaname.com

 10. kolay gelsin güzel bir proje

 11. Çok güzel bir proje. Seni tebrik ederim bu güzel projelere destek verdigin için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super