Ana Sayfa / Alerji / Astım-Alerji Sorunu Yaşayanlar ve Sağlıklı Kişisel Bakım İçin LR

Astım-Alerji Sorunu Yaşayanlar ve Sağlıklı Kişisel Bakım İçin LR

LR markasını yıllardır duyuyordum ama hiç kullanma fırsatım olmamıştı. Özellikle de son yıllarda parfümü dahi astım yüzünden kullanmaktan çekindiğim için hiç bir kozmetik firmasına yanaşmadım bile.
Tatile gitmeden bir süre önce bir arkadaşımdan Asya için acil durum spreyi ve güneş sonrası kremi aldım. O sırada parfümlerini fark ettim ve bu kokuları özellikle astım sorunu yaşayanların tercih ettiklerinden bahsetti.
En iyi dediğimiz firmaların bile doğal yağ yerine sentetik yağ kullandığını biliyoruz. Özellikle biz astım hastalarını bu kokular çok rahatsız ediyor. Nefesimizi kesiyor. LR’ın tüm kokuları doğal yağlardan elde ediliyor. O nedenle bu kokular bizim nefesimizi kesmiyor.
Araştırmak isteyenler için belirtiyorum: Kullandıkları doğal esansları DROM ve GIVAUDAN gibi koku tedarikçilerinden alıyor. Yani en kaliteli ve en yüksek teknolojiyi kullanan tedarikçiler. Ve bu iki tedarikçi de IFRA (The International Fragrance Association) üyesi.
LR tene sıkılabilir dünyanın tek parfüm sertifikasına sahip. Nedeni ise sadece çiçek özlerinden elde edilen kokularla üretilmesi… Yani sentetik koku değil… Yani doğal 🙂
Dikkat: Ürünleri astım ve alerji rahatsızlığı yaşayan bir çok kişinin ve kişise deneyimlerim doğrultusunda hazırladım. Ürünler ilaç değildir. 30 yıllık ve ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı olan bir markadır. Ayrıca bir çok ürünün patentini almışlar. Kendi deneyimlerimle memnuniyetimi belirttim ancak; ne olursa olsun her ürünü, her durumda kendi alerjinizi göz önünde bulundurarak kullanınız.

Ben LR parfümlerini kullanmaya başladım. Doğal içeriği sayesinde alerji, astım ve hormonal dengesizlikler gibi sorunlara maruz bırakmıyor. Ayrıca özellikle iki kokusunu önerebilirim de 🙂

Karolina Kurkova ve Bruce Willis’in eşi Emma Heming-Willis’den esinlenerek üretilen Lovingly
Bunların yanında her evde bulunması gereken acil durum seti ALOE VERA BOX seti kullanıyorum. İçerisinde Emergency Sprey, Poropolisli Krem ve Concentrate Krem bulunuyor. Bunları set olarak aldığınızda çok daha uyguna geliyor ki; bu şekilde edinmek zaten gerekli. Ben sadece spreyi alarak hata yaptım. Çünkü sonrasında seti tamamladım. Tabi bu arada indirimden faydalanamadım.
Gelelim bu setin ne işe yaradığına… Ben Emergency spreyi tatilde Asya sürekli düşüp yaralandığı için yanımdan ayırmadım. Hatta tatilde bir komşumuzun oğlunun kaşı yarıldığında spreyin yanına iz yara izi kalmaması için Popilisli Krem’i de sipariş ettik.
Emergency Sprey; Bu ürün ufak yaralanma ve yanıklarda kullanılıyor. Tahribin dinginleşmesini sağlıyor ve iltihaplanmayı önlüyor. Böcek ısırmalarında da etkili olan sprey bölgeyi uygulandığı anda nemlendiriyor ve hassasiyeti azaltıyor.

 Concentrate Krem; %90 Aloe Vera içeren bu kremin ferahlatıcı bir etkisi var. Güneş yanıklarına, küçük cilt yanıklarına, tahriş, pişik ve kesik gibi ufak yaralanmalarda kullanılıyor. Yüksek nemlendirici etkisiyle kuru ciltlere çok faydalı. Kronik cilt sorunlarında da düzenli kullanımda iyileşme sağlıyor. Ben şu sıralar ayak tabanımdaki sertleşme için kullanacağım. Ürünün etkilerini yine buradan paylaşacağım.

Poropolisli Krem; Yatıştırıcı bir cilt bakım kremi. Concentrate Krem ve Emergency Sprey sonrasında kullanım için uygun ve cilt sorunlarında kaşıntı ve acıyı dindirdiği gibi yara izi oluşumunu da içerisindeki doğal balmumu etkisi sayesinde önlüyor.

Bu nedenle dediğim gibi bu set her eve lazım.
Tatile giderken bir de güneş sonrası ferahlatıcı bir etkisi olan Güneş Sonrası Jel Krem’i yanıma aldım. Asya bile uzun süre güneşte kaldıktan sonra sürdüğümde “Oh be çok iyi geldi.”dedi.
Sürüldüğü anda güneşin etkisinden yanan cildi ferahlatıyor ve acıyı azaltıyor. Yoğun güneşten kaynaklı kuruyan cildi nemlendirerek cildin elastikliğini koruyor. %70 Aloe Vera içeren bu kremi plaj çantanızdan eksik etmeyin. Hatta bu ürünü set olarak alırsanız ihtiyacınız olan diğer ürünlere de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Setin içerisinde Güneş Sonrası Jel Krem, Güneş Losyonu ve Anti-Aging Güneş Kremi bulunuyor.
Yakın zamanda aldığım ve kullanmaya kısa süre sonra başlayacağım diş macununu ise denedikten sonra anlatacağım.

Ben bahsettiğim ürünleri alırken Lr İş Ortağı olan arkadaşım sisteme kayıt olarak tüm ürünleri %40 daha uyguna alabileceğimden bahsetti. Kataloğu da inceledikten sonra hem ürünleri çevremde bulunan bir çok aileye ulaştırabilmek adına hem de kendim uygun fiyatlarla alabilmek için Lr İş Ortağı oldum. Benim öncelikli amacım kendim için ucuza satın almak, siz de dilerseniz benim gibi yapabilirsiniz. Çünkü, hiç bir kayıt ücreti yok, her hangi bir zorunluluk yok. Durumu Migros Kart kullanıyor gibi düşünün. Üyeliğinizi istediğiniz zaman ucuza alış veriş yapmak için kullanacaksınız. Ya da bir çok İş Ortağı gibi satış yaparak ciddi kazanç sağlayabilirsiniz. Bir çok üye aylık ciddi gelir elde ediyor.

Eğer ürünleri incelemek ya da ürün satın almak ister ya da indirimli ürün almak ve kazanç sağlamak için İş Ortağı olmak isterseniz bana direkt ulaşabilirsiniz. (Sol alt bantta bulunan İLETİŞİM FORMU’nu doldurabilir ya da facebook fan sayfasından DM atabilir ya da Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.)


Mail: bahar@elkovan.com
Facebook Fan: https://www.facebook.com/belkovan/
Whatsapp: 0542 247 4564


Kaydet

Kaydet

Hakkında bahareli

Kontrol Et

Kirpi Piki'nin En Güzel Günü - Ren Çocuk

Kirpi Piki’nin En Güzel Günü (Kitap İncelemesi)

Akşam aldım elime yine çocuk kitabı okudum. “Kirpi Piki’nin En Güzel Günü”nü bugün Tuna’ya sunacağım zevkle. …

11 yorumlar

  1. Diş macunu benim severek kullandığım LR ürünlerinden sadece biri eminim sizde çok memnun kalacaksınız…

  2. Diş macunu benim severek kullandığım LR ürünlerinden sadece biri eminim sizde çok memnun kalacaksınız…

  3. Concentrate kremi goz alti sisligim icin kullaniyorum. Tabletlere doldurup dondurdum sabah aksam kullaniyorum. Beni lr la tanistiranada dua ediyorum 🙂

  4. Parfümünü severek kullanıyorum.Acil durum spreyine de göz atacağım bir ara…

  5. diş macununu bende kullanıyorum çok memnunum

  6. Dediğim gibi acil durum spreyi çok başarılı. Özellikle set olarak kullanmanızı tavsiye ederim

  7. Güle güle kullan. Gerçekten işe yaradıklarını duymak doğru bir tercih yaptığım için mutlu ediyor beni

  8. Diş macunu ile ilgi çok güzel deneyimler var. Şimdi deneme sırası bende 🙂

  9. Ben de Lr nin nerdeyse tüm ürunlerini kullandım ve hepsi şahane sonućlar verdi ve vermeye devam ediyor özellikle medikal ürunleri cok ama cok guzel insanlari mutlu edip sorunlarini cozmek te cabası bir haz..

  10. Ben de Lr nin nerdeyse tüm ürunlerini kullandım ve hepsi şahane sonućlar verdi ve vermeye devam ediyor özellikle medikal ürunleri cok ama cok guzel insanlari mutlu edip sorunlarini cozmek te cabası bir haz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super