Ana Sayfa / Çocuk Gelişimi / Babaya Doğum Günü Hediyesi

Babaya Doğum Günü Hediyesi

Çok yakında ailemiz 4 kişi oluyor biliyorsunuz…

Evimizin en kıymetlisi Asya’nın bu konudaki heyecanı bizi hem duygulandırıyor hem sevindiriyor. Kardeş haberini ilk aldığındaki sevincini Youtube hesabımda ve “Anne Olmak Delilik” yazıma eklediğim bir video ile paylaşmıştım. O günden beri sürekli sürprizler hazırlılıyor ve benzer resimler çiziyor. Kocaman bir apartman, el ele tutuşmuş baba, Asya, anne ve annenin karnında kardeşi.Bu sürprizler içerisinde en kıymelisi ise kardeşi olacağını bilerek yaptığı ilk resim.

Babamızın 4 kişi olacağımızı bilerek geçireceği ilk doğum gününde ise Asya’nın bu resmini kullanmak istedim. İş yerine Asya’nın el yazısı ile yazdığı bir not ve bu resmin işlendiği bir kupa gönderdik. Kupayı instagramda keşfettiğim “Çocuk İşi” diye bir sayfaya yaptırdım.

Notunu ve resmi gönderdim ve akşamına bir kaç tasarım ile dönüş yaptılar. Beğendiğim tasarımı ise ertesi gün kupaya işleyip hediyeyi çok korumalı bir paketleme ile verdiğim adrese hızlı bir şekilde gönderdiler.

Pahalı hediyelerden ziyade manevi değeri olan hediyeleri tercih eden birisi olarak, eşimin de çok beğendiği bu kıymetli hediyeyi sizinle paylaşmak istedim.

 

Hakkında bahareli

Kontrol Et

Pozitif Psikoloji Temelli Hikayeler

Amacı ve içeriği ile oldukça pozitif bir okul öncesi kitabıyla geldim. Kitap; 1990’lı yılları sonlarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super